AliceAllegriRodriguez

Mijn naam is Alice Allegri Rodríguez. Ik ben Spaans/Italiaans en ben in 2012 naar Nederland verhuisd om mijn bachelor- en masteropleiding dwarsfluit aan het Conservatorium van Amsterdam te volgen bij de docenten Kersten McCall en Vincent Cortvrint. Tijdens mijn studie in Amsterdam heb ik ook barokfluit gestudeerd bij prof. Marten Root, en na het afronden van mijn master ben ik begonnen aan een tweede masteropleiding, gespecialiseerd in piccolo, aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen bij prof. Peter Verhoyen.
Naast mijn orkestcarrière en het werken aan kamermuziekprojecten, heb ik altijd een grote passie gehad voor lesgeven.
Ik begon met lesgeven in muziekscholen in mijn geboortestad Málaga toen ik zestien was, en al snel realiseerde ik me hoeveel motivatie en voldoening ik haal uit studenten van alle leeftijden en niveaus te helpen om hun passie voor muziek en fluitspel te ontwikkelen.
In mijn lessen is er ruimte voor alle muziekstijlen en ambitieniveaus, en het belangrijkste voor mij is dat de leerling plezier vindt in het spelen en nieuwsgierig wordt naar muziek.